Nasza firma powstała w 1997 roku. Począwszy od roku 97' specjalizuje się w ekspresowym przewozie towarów oraz nietypowych ładunków. Usługi świadczymy w oparciu o profesjonalną kadrę doświadczonych kierowców. Oferujemy szeroki zakres usług w transporcie miejskim. Nawiązując współprace z naszą firmą otrzymują państwo pewność ze powierzony towar dotrze bezpiecznie i terminowo do miejsca przeznaczenia. Jesteśmy otwarci na dłuższą współpracę, ale równie chętnie podejmiemy się jednorazowych zleceń.

Transport Zbyszek

Gdy inne firmy transportowe walczą o jak największą liczbę przesyłek, naszym priorytetem staje się jakość usług i zadowolenie Klienta. Podejmując współpracę z nami zapewniacie sobie Państwo indywidualne podejście i najwyższą jakość usług.

Kompetentny personel w ramach świadczonych usług zajmie się doborem najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych i dogodnej opcji przesłania towaru, aby Państwa produkt bezpiecznie trafił do celu. Pomoże w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, zajmie się wszelkimi formalnościami, zaplanuje najbardziej optymalną trasę.

Najwyższą jakość usług zawdzięczamy wykwalifikowanym kierowcą którzy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży transportowej. Nasza oferta transportu to idealne zaplecze transportowe zarówno dla małych i średnich firm jak również dla klientów indywidualnych.
Każde zlecenie transportu rozpatrujemy indywidualnie, dobierając odpowiedni środek transportu, analizując je pod względem: rodzaju materiału, ciężaru właściwego ładunku, sposobu załadunku i wyładunku, ograniczeń dojazdu na miejsce wyładunku, wymagań specjalnych.

Świadczymy usługi transportowe samochodami dostawczymi o ładowności do 1,5t. Samochody podstawiane do klienta są zawsze przygotowane do drogi (przeglądnięte, wyczyszczone, zatankowane), kierowca zawsze posiada przy sobie telefon komórkowy. Usługi transportowe świadczymy dla firm a także dla osób prywatnych. Przy większych lub stałych zleceniach możliwość ustalenia bardzo niskich cen.

Transport Zbyszek to:
  • terminowość

  • punktualność

  • rzetelność

  • maksymalnie ułatwiony kontakt

  • konkurencyjne ceny dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta

  • przewóz powierzonego ładunku w bezpiecznych warunkach

  • troska o powierzone mienie